Glass  (2019)
United States of America, ➔ ( ) Minut

Glass (2019)

Original:
  • Reżyser:
  • AKTORZY:
więcej
Boxs
0
0 Głosów
6.68 IMDB
ocena
[xfgiven_bigimg]Glass  (2019)[/xfgiven_bigimg] [xfnotgiven_bigimg]Glass  (2019)[/xfnotgiven_bigimg]

FABUŁA filmu"Glass (2019)"

David Dunn jako jedyny przeżył straszny wypadek kolejowy. Potem odkrył w sobie zdolność dostrzegania grzechów każdego, kogo dotknie. Elijah Price, nazywany „Pan Glass”, cierpi na rzadką chorobę, która sprawia, że ​​jego kości są niezwykle kruche. Ale poza tym ma też niezwykle wysokie aikyu. Kevin to młody chłopak, w którym współistnieją dwadzieścia cztery osobowości i straszna bestia. Wszyscy ci ludzie stają się pacjentami dr Ellie Staple. Jest psychiatrą i pracuje z tymi, którzy uważają się za superbohaterów. Marzyła o takim doświadczeniu od dawna i w końcu udało jej się spotkać wyjątkowych pacjentów. Ale jak zakończy się ich komunikacja?..
Glass 2019-Roku zadarmo Po wydarzeniach z filmu "Split", David Dunn (Bruce Willis) ściga nadludzkie wcielenie Kevina Wendella Crumba, znane jako Bestia (James McAvoy), w serii coraz bardziej dramatycznych starć. Okazuje się, że w sprawę jest zamieszany tajemniczy Elijah Price (Samuel L. Jackson), znany również jako Mr Glass, skrywający sekrety, które odmienią życie bohaterów na zawsze. Tytul: 언브레이커블 글래스, Vidro 2019, 異裂 Gdzie obejrzeć cały flm Glass 2019-Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Glass (2019)" bez oplat

[xfgiven_pleyer1]Lektor [/xfgiven_pleyer1] [xfgiven_player2]Wersja 2 [/xfgiven_player2] [xfgiven_player3]Wersja 3 [/xfgiven_player3] [xfgiven_player6]Regisrer [/xfgiven_player6]
[xfgiven_pleyer1][/xfgiven_pleyer1]
Glass  (2019) [iframe] [episode_pages]
[prev-episode-link]
[/prev-episode-link]
[next-episode-link][/next-episode-link]
[/episode_pages]
[/iframe]
0 0
Pobierz film Glass (2019)

Uwaga-na tej stronie możesz pobrać film za free, Oglądaj offline w dobrej jakości HD, z telefonu na Androida, iphone lub komputera w dowolnym momencie.

komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!