Devil's Workshop  (2022)
United States of America, , 86 /minut.

Devil's Workshop (2022)

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
3
Ranking IMDB
Devil's Workshop  (2022)

FABUŁA filmu "Devil's Workshop (2022)"

Devil's Workshop Z lektorem pl polskim (2022)Roku Obsada: Timothy Granaderos, Radha Mitchell, Emile Hirsch, Sarah Coffey, Brooke Ramirez, Chris von Hoffmann, Miles Doleak, Joe Gallagher, Lindsay Ann Williams, Kelly Lind

Streszczenie: Claytona przez całe życie dręczą niepowodzenia i rozczarowania. Poszukuje siebie w aktorstwie, więc ciągle jest na przesłuchaniach. Ale cały czas ma szczęście, a jego główny rywal, Donald, jakimś cudem dostaje całą robotę. Ich rywalizacja nasila się tylko wtedy, gdy oboje dostają wezwanie do roli w filmie o łowcy demonów. Zdesperowany i nie wierząc, że szczęście się do niego uśmiechnie, postanawia pozyskać wsparcie prawdziwego łowcy demonów.

Mając nadzieję, że zmieni swoje życie, udaje się na spotkanie z nieznajomym. Spotyka Elizę, specjalistkę od diabelskiej wiedzy i nauk. Zaprasza bohatera do siebie, mając nadzieję, że pomoże przygotować się do przesłuchania, i zatrzymuje go w swoim domu na weekend. Elise przekonuje Claytona, by przezwyciężył swoją burzliwą przeszłość, odprawił kilka mrocznych rytuałów i złożył w ofierze prawdziwą kozę. Ale czy naprawdę chce pomóc, czy ma własne plany? Szokujący punkt kulminacyjny wstrząśnie twoją duszą.
Na stronie (kinomoc) można obejrzec wszystkie filmy i seriale za free!

Oglądać "Devil's Workshop (2022)"

Devil's Workshop  (2022)
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!