CODA  (2021)
France, United States of America, ➔ ( ) Minut

CODA (2021)

Original:
  • Reżyser:
  • AKTORZY:
więcej
Boxs
0
0 Głosów
8.015 IMDB
ocena
[xfgiven_bigimg]CODA  (2021)[/xfgiven_bigimg] [xfnotgiven_bigimg]CODA  (2021)[/xfnotgiven_bigimg]

FABUŁA filmu"CODA (2021)"

CODA Z lektorem pl polskim (2021)RokuRuby to siedemnastoletnia dziewczyna mieszkająca w małym miasteczku. Jej rodzina prowadzi własną działalność rybacką, ale najważniejsze jest to, że wszyscy jej członkowie nie słyszą. Bohaterka jako jedyna ma słuch, więc pomaga rodzicom i bratu w ich trudnym zadaniu. Pewnego dnia przychodzi do szkolnego chóru i uświadamia sobie, że uwielbia śpiewać. Szefowa koła od razu dostrzega jej talent i sugeruje, żeby pomyślała o wstąpieniu do szkoły muzycznej. Teraz Ruby staje przed bardzo trudnym wyborem: pozostać blisko rodziny czy podążać za swoim nowym marzeniem?
Obejrzyj online film "CODA: Dziecko Głuchych Rodziców" w dobrej jakości HD na naszej stronie za darmo i bez rejestracji. Ruby jest jedyną słyszącą osobą w swojej rodzinie. Gdy rodzinny interes jest zagrożony musi wybrać między swoją miłością do muzyki a lękiem przed opuszczeniem domu. Tytul: Coda - Kahden maailman välissä, 健听女孩, CODA: Ребёнок глухих родителей, โคด้า หัวใจไม่ไร้เสียง, No Ritmo do Coração, Children of Deaf Adults, 코다, 心之旋律, CODA: Kar ota-onaning farzandi, CODA - I segni del cuore, CODA. Los sonidos del silencio Na stronie (kinomc) można obejrzec wszystkie filmy i seriale za free!

Oglądać "CODA (2021)" bez oplat

[xfgiven_pleyer1]Lektor [/xfgiven_pleyer1] [xfgiven_player2]Wersja 2 [/xfgiven_player2] [xfgiven_player3]Wersja 3 [/xfgiven_player3] [xfgiven_player6]Regisrer [/xfgiven_player6]
[xfgiven_pleyer1][/xfgiven_pleyer1]
CODA  (2021) [iframe] [episode_pages]
[prev-episode-link]
[/prev-episode-link]
[next-episode-link][/next-episode-link]
[/episode_pages]
[/iframe]
0 0
Pobierz film CODA (2021)

Uwaga-na tej stronie możesz pobrać film za free, Oglądaj offline w dobrej jakości HD, z telefonu na Androida, iphone lub komputera w dowolnym momencie.

komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!