FABUŁA filmu "Face 2 Face 2017"

"Face 2 Face" to film z 2017 roku, który przenosi nas w świat współczesnych mediów społecznościowych i zawiłości relacji międzyludzkich. To opowieść o dwójce nastolatków, którzy poznają się przez internet i postanawiają spotkać się osobiście, aby lepiej się poznać.

Główną bohaterką jest teatralna i kreatywna 16-letnia Kelsey Peterson (w tej roli Danielle Cooper), która na co dzień boryka się z różnymi problemami typowymi dla wieku. Jednak w internecie odnajduje schronienie, gdzie może być sobą i dzielić się swoimi myślami bez strachu przed oceną innych. Tam poznaje Andrew (w tej roli Daniel Amerman), równie nieśmiałego i pełnego tajemnic chłopaka.

Początkowo ich relacja to jedynie wymiana wiadomości przez internet, ale w miarę upływu czasu, ich rozmowy stają się bardziej intymne i głębokie. Kelsey i Andrew nieświadomie zaczynają ufać sobie nawzajem i odkrywają, że mają wiele wspólnych zainteresowań i marzeń. Ich wirtualne połączenie przeradza się w silną więź emocjonalną.

Pewnego dnia, po długiej i szczerej rozmowie, Kelsey i Andrew postanawiają, że nadszedł czas, aby spotkać się twarzą w twarz. Pragną przekroczyć granicę wirtualnego świata i zobaczyć, czy ich emocje i związki są równie silne w rzeczywistości. Nastolatkowie czują się pełni nadziei i podekscytowania, ale jednocześnie obawiają się odrzutu i możliwego rozczarowania.

Kiedy Kelsey i Andrew wreszcie spotykają się, odkrywają, że rzeczywistość jest znacznie bardziej skomplikowana niż to, co poznali na ekranie swoich komputerów. Zderzenie dwóch światów stawia ich relację na próbę. Okazuje się, że obaj mają swoje tajemnice i problemy, z którymi muszą się zmierzyć.

W trakcie ich spotkania odkrywają, jak ważna jest szczerość i zaufanie w budowaniu zdrowych relacji. W miarę jak poznają prawdziwe oblicze drugiej osoby, zaczynają uświadamiać sobie, że nie zawsze można w pełni poznać kogoś przez internet. Każde z nich musi zmierzyć się z własnymi demonami i dokonać trudnych wyborów, aby móc zbliżyć się do siebie naprawdę.

"Face 2 Face" to film, który porusza temat współczesnej komunikacji i zależności od mediów społecznościowych. Przedstawia wyzwanie, jakie stawia

Oglądać "Face 2 Face 2017"

Wersja >Lektor
Face 2 Face  2017
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!