No Man's Land  2019
, 2019, 80 /minut.

No Man's Land 2019

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
3
Ranking IMDB
No Man's Land  2019

FABUŁA filmu "No Man's Land 2019"

"No Man's Land" to pełen napięcia i emocji film z 2019 roku, który zapewnia widzom intensywną podróż przez trudne realia granic międzykulturowych. Reżyser Gavin O'Connor przedstawia historię zderzenia dwóch mężczyzn pochodzących z zupełnie odmiennych światów, którzy muszą stawić czoła swoim uprzedzeniom i odkryć wspólny język, by przetrwać w nieludzkim środowisku.

Akcja filmu rozgrywa się na terenie teksaskiego pustkowia, gdzie z pozoru niezależni i surowi ludzie żyją w samotności, otoczeni niekończącymi się konfliktami na granicy. Głównym bohaterem jest Jackson Greer (w tej roli wspaniały Jake Gyllenhaal), doświadczony weteran wojenny, który po traumatycznym doświadczeniu na froncie Afganistanu postanawia odciąć się od świata i odszukać spokój w samotności amerykańskiej pustyni.

Jednak jego życie wywraca się do góry nogami, gdy w tajemniczych okolicznościach trafia na nieprzytomnego mężczyznę o imieniu Aziz (interpretowany przez niezwykle utalentowanego George'a Mackaya). Aziz jest uchodźcą syryjskim, który uciekł przed okrutną wojną domową w swoim kraju, a teraz znalazł się na nieodpowiedniej stronie granicy, gdzie jego przyszłość wydaje się być skazana na nieuchronną śmierć.

Rozpoczyna się desperacka walka o przetrwanie i zrozumienie między dwoma mężczyznami, którzy reprezentują zupełnie różne perspektywy życiowe i przekonania. Jackson, choć jest obcykany w technikach przetrwania, musi znaleźć w sobie empatię i zrozumienie dla Aziza, który w swojej beznadziejnej sytuacji stawia wszystko na jedną kartę, by odnaleźć swoją rodzinę i zdobyć szansę na nowe życie.

"No Man's Land" to pełna suspensu i pełna emocji opowieść o braterstwie, jedności i ludzkiej solidarności. Film porusza trudne tematy, takie jak migracja, wojna i uprzedzenia, skupiając się na wspólnym mianowniku, którym jest nasza wspólna ludzkość. Przez intensywne sceny akcji i wstrząsające momenty, reżyser zmusza widzów do zastanowienia się nad własnymi wartościami i wyobrażeniami o innych kulturach.

Scenariusz filmu, napisany przez braci Thomasa i Zaca Deana,

Oglądać "No Man's Land 2019"

Wersja >Napisy PL
No Man's Land  2019
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!