LEGO NINJAGO Herbatki Wu  2017
, 2017, /minut.

LEGO NINJAGO Herbatki Wu 2017

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
8
Ranking IMDB
LEGO NINJAGO Herbatki Wu  2017
  • Język oryginału
    LEGO NINJAGO Wu's Teas
  • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "LEGO NINJAGO Herbatki Wu 2017"

"LEGO NINJAGO: Herbatki Wu" to magiczna przygoda dla całej rodziny, która zabiera widzów w fascynujący świat klocków LEGO i niesamowitej mocy ninja. Film, wydany w 2017 roku, stanowi część popularnej serii filmów opartych na kultowym uniwersum LEGO NINJAGO.

Akcja rozgrywa się w pokojowym mieście NINJAGO, które jest zagrożone przez złego lorda Garmadona, który pragnie podbić świat. Jednak nie jest sam - posiada on potężną broń zwana "Czworakiem", zdolną do zniszczenia wszystkiego na swojej drodze. Na szczęście NINJAGO ma swoje własne obrończe - sześciu młodych ninja, którzy potrafią kontrolować elementy natury: Ogień, Błyskawice, Ziemię, Lód, Energię i Wodę.

Głównym bohaterem filmu jest młody Lloyd Garmadon, syn złego lorda, który wbrew swojej woli zostaje wciągnięty w epicką walkę dobra ze złem. Jego zadaniem jest odkrycie swojej prawdziwej tożsamości i przezwyciężenie wewnętrznych konfliktów, aby stać się nie tylko bohaterem, ale także prawdziwym liderem swojego zespołu ninja.

W trakcie swojej podróży Lloyd dołącza do mistrza Wu, starszego brata Garmadona i ostatniego mistrza Spinjitzu. Wu, znany również jako Herbatka Wu ze względu na swoją miłość do herbaty, jest mądrym i doświadczonym nauczycielem. Przekazuje młodemu Lloydowi cenne nauki i umiejętności ninja, aby pomóc mu stanąć do walki z ojcem i uratować NINJAGO.

Podczas treningów i przygód, bohaterowie napotykają wiele przeszkód, jakie tylko można sobie wyobrazić. Muszą stawić czoła potężnym wrogom, przekroczyć smocze bagna i pokonać olbrzymie bestie. Jednak z każdą próbą stają się silniejsi i bardziej zjednoczeni jako zespół.

"LEGO NINJAGO: Herbatki Wu" to nie tylko pełna akcji opowieść o walce dobra ze złem, ale również historia o przyjaźni, zaufaniu i odwadze. Bohaterowie muszą nauczyć się współpracy, wzajemnego wsparcia i akceptacji własnych słabości, aby zdobyć niezwykłą moc Spinjitzu i ocalić NINJAGO.

Film przesiąknięty jest humorem i emocjami, którymi z pewnością zachwyci widzów w każdym wieku. Wizualne efekty i animacja LEGO nadają filmowi niepowtarzalny urok, a dynamiczna ś

Oglądać "LEGO NINJAGO Herbatki Wu 2017"

Wersja >Dubbing
LEGO NINJAGO Herbatki Wu  2017
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!