Niezręczny weekend  2023
Netherlands, 2023, 89 /minut.

Niezręczny weekend 2023

Original:
Zerknij
Ranking:
+2
2 głosа
8
Ranking IMDB
Niezręczny weekend  2023

FABUŁA filmu "Niezręczny weekend 2023"

"Niezręczny weekend" to komediowy film z 2023 roku, który opowiada historię grupy przyjaciół, którzy postanawiają spędzić weekend wraz z rodzinami w górskim kurorcie. Co mogłoby pójść nie tak?

Okazuje się, że wiele rzeczy.

Już na początku zaczyna się od nieporozumienia - jeden z bohaterów myśli, że to będzie wyjazd tylko dla dorosłych, podczas gdy pozostali zaprosili swoje dzieci. Gdy w końcu docierają na miejsce, okazuje się, że wynajęty przez nich domek nie jest taki jak na zdjęciach - brak prądu, woda ze studni, a dodatkowo na terenie obok buduje się nowy hotel.

Sympatyczne plany na weekend, takie jak grillowanie czy ognisko, szybko przeradzają się w katastrofę - jedna z matek ma alergię na dym, a druga jest wegetarianką. Wszystkie dzieciaki są bardzo niesforne, a jedno z nich biega nago po lesie. Co więcej, jeden z mężczyzn ma problemy z alkoholem, co tylko zaostrza sytuację.

Przyjaciele zaczynają się kłócić, a sytuacja staje się coraz bardziej niezręczna. W pewnym momencie dochodzi do kłótni, która kończy się tym, że jedna z matek decyduje się wyjechać z dziećmi. Kiedy wszystko wydaje się już stracone, pojawia się niespodziewany gość - stary przyjaciel, który pomaga rozwiązać konflikty i przywraca dobry nastrój.

"Niezręczny weekend" to zabawna i pełna humoru opowieść o przyjaźni, rodzinie i trudnościach, które czasem sprawiają, że trzeba sobie przypomnieć, co jest naprawdę ważne w życiu. Dzięki zręcznej reżyserii, świetnemu scenariuszowi i doskonałej obsadzie, film gwarantuje wiele śmiechu i dobrej zabawy.

Oglądać "Niezręczny weekend 2023"

Wersja >Lektor
2 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!