W uścisku / Boğa Boğa  2023
Turkey, 2023, 112 /minut.

W uścisku / Boğa Boğa 2023

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
5.3
Ranking IMDB
W uścisku / Boğa Boğa  2023

FABUŁA filmu "W uścisku / Boğa Boğa 2023"

W uścisku (oryg. Boğa Boğa) to turecki dramat z 2023 roku, który opowiada historię dwóch braci: Arifa i Emira. Arif, starszy z braci, jest utalentowanym bokserem, który walczy o szansę na zdobycie mistrzostwa świata. Emir natomiast, jest utalentowanym artystą, który stara się znaleźć swoje miejsce w świecie sztuki.

Gdy Arif zostaje oskarżony o zabójstwo, Emir postanawia pomóc mu uciec z miasta i ukryć się na wsi. Tam, wśród malowniczych krajobrazów, bracia odkrywają tajemnice swojego dzieciństwa i zaczynają lepiej rozumieć siebie nawzajem. Jednak ich spokojne życie na wsi zostaje przerwane, gdy Arif zostaje schwytany przez policję i musi stawić się przed sądem.

W uścisku to poruszająca opowieść o rodzinie, miłości i lojalności. Film pokazuje, że czasami musimy odłożyć swoje osobiste ambicje i zrobić wszystko, aby pomóc bliskim nam osobom. Wspaniała gra aktorska, piękne krajobrazy i napięcie emocjonalne czynią z W uścisku film, który z pewnością zostanie doceniony przez widzów na całym świecie.

Oglądać "W uścisku / Boğa Boğa 2023"

Wersja >Lektor
W uścisku / Boğa Boğa  2023
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!