Island (2022),Online za darmo
South Korea, , 51 /minut.

Island (2022),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
7.8
Ranking IMDB
Island (2022),Online za darmo
 • Światowa premiera
  2022
 • Język oryginału
  아일랜드 / Aillaendeu / Island
 • Studio:
  Studio Dragon, YLAB
 • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Island (2022),Online za darmo"

Aillaendeu 2022 to serial science-fiction, który zabiera nas w podróż w przyszłość, a dokładniej do roku 2022. Akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie świat uległ drastycznej zmianie po pandemii, która wybuchła w roku 2020.

Serial skupia się na życiu bohaterów, którzy próbują przetrwać w nowym, nieznajomym świecie. Głównymi postaciami są dwie siostry - Alina i Adele, które muszą zmierzyć się z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi nowa rzeczywistość. Alina to ambitna i niezależna kobieta, która przed pandemią prowadziła własny biznes. Adele natomiast to młodsza i bardziej naiwna siostra, która dopiero musi nauczyć się radzić sobie w nowych warunkach.

Pierwszy sezon serialu skupia się na walce o przetrwanie. Bohaterowie muszą zmagać się z brakiem żywności i wody, a także z niebezpieczeństwami czyhającymi na nich na każdym kroku. W międzyczasie poznajemy historie innych postaci, które również próbują przetrwać w nowym świecie. Wśród nich znajdują się między innymi lekarz, który stara się leczyć ludzi z nowymi chorobami wywołanymi przez pandemię, oraz grupa ocalałych, którzy próbują stworzyć nowe społeczeństwo.

W drugim sezonie akcja przenosi się do miasta, gdzie bohaterowie muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Miasto jest zamieszkane przez różne grupy ludzi, a każda z nich walczy o przetrwanie. Alina i Adele dołączają do grupy ocalałych, która próbuje odbudować miasto i stworzyć w nim nową cywilizację. Jednakże, pojawia się nowe zagrożenie w postaci tajemniczej organizacji, która chce przejąć kontrolę nad miastem.

W trzecim sezonie bohaterowie muszą zmierzyć się z jeszcze większym zagrożeniem - wirusem, który powoduje mutacje u zarażonych. Alina i Adele próbują znaleźć lekarstwo na chorobę, ale jednocześnie muszą stawić czoła nowym wrogom, którzy chcą zniszczyć ich nowe społeczeństwo.

Aillaendeu 2022 to serial pełen akcji, ale jednocześnie skupiający się na emocjach i relacjach międzyludzkich. Pokazuje on, jak ludzie potrafią zmierzyć się z trudnymi sytuacjami i przetrwać w ekstremalnych warunkach. Jednocześnie przypomina nam, jak ważna jest solidarność i współpraca w wal

Oglądać "Island (2022),Online za darmo" 1-12 odcinków..Sezon 1....(SUBBED)

0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!