Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Gra fortuny (2023),Online za darmo"

"Operation Fortune Ruse de guerre" to film akcji, który przedstawia historię grupy najemników, którzy zostają wynajęci przez rząd brytyjski, aby przeprowadzić operację wykradzenia cennych dokumentów z tajnej bazy wojskowej w Rosji.

Głównym bohaterem filmu jest brytyjski żołnierz, kapitan Will Tavington, który po odbyciu służby wojskowej zdecydował się na karierę najemnika. Will ma bogate doświadczenie w dziedzinie operacji specjalnych i zawsze wykonuje swoje zadania perfekcyjnie, dlatego zostaje wybrany do przeprowadzenia niebezpiecznej misji w Rosji.

Will otrzymuje zadanie stworzenia zespołu, który zdoła wykraść cenne dokumenty z tajnej bazy wojskowej w Rosji. Do jego drużyny dołączają najlepsi specjaliści z różnych dziedzin, między innymi ekspert od elektroniki, snajper, szpieg i specjalista od walki wręcz.

Grupa zostaje przewieziona do Rosji, gdzie przeprowadza skomplikowaną operację wykradzenia dokumentów. Jednak ich misja zostaje zdradzona, a Will i jego zespół zostają schwytani przez rosyjskie siły specjalne. Zostają uwięzieni i poddani torturom w celu wydobycia informacji na temat ich misji.

Jednak Will i jego zespół nie poddają się i kontynuują walkę o przetrwanie oraz realizację misji. Dzięki sprytowi i determinacji udaje im się uciec z więzienia i powrócić do Wielkiej Brytanii z cennymi dokumentami.

Film " Gra fortuny " to dynamiczna opowieść o niebezpiecznej misji, która wymaga od bohaterów dużo sprytu, odwagi i determinacji. W trakcie akcji pojawiają się niespodziewane zwroty akcji, które trzymają widza w napięciu aż do końcowych scen. W filmie znaleźć można również wiele widowiskowych scen walki, które z pewnością zachwycą fanów kina akcji.

Oglądać "Gra fortuny (2023),Online za darmo"

Wersja >Lektor Player
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!