Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Winchester. Dom duchów (2018),Online za darmo"

Winchester: Dom Duchów to film grozy z 2018 roku, który opowiada historię Sarah Winchester, dziedziczki fortuny związanej z produkcją broni. Sarah mieszka w ogromnym domu, który ona sama zaprojektowała i zbudowała w San Jose w Kalifornii. Dom ten, który jest jednym z największych i najdziwniejszych domów w Stanach Zjednoczonych, stał się legendą ze względu na swoją niezwykłą architekturę i tajemnicze pomieszczenia.

Główna bohaterka filmu, Sarah Winchester, jest przekonana, że duchy ofiar zabitych bronią wykorzystywanej przez firmę jej rodziny prześladują ją i chcą zemsty. Aby uspokoić te duchy i chronić swoje życie, zatrudnia ona budowniczych, aby ciągle rozbudowywali jej dom. Cały czas dodawane są nowe pokoje i korytarze, a dom stał się labiryntem, w którym łatwo się zgubić.

Akcja filmu rozpoczyna się w momencie, gdy Sarah zatrudnia psychiatrę Erica Price'a, aby ten ocenił jej stan psychiczny i przekonał ją, że te duchy nie istnieją. Eric, sceptyczny wobec jej teorii, przyjeżdża do jej domu, aby zebrać materiały i wywiady z jej rodziną i pracownikami. Jednak po pewnym czasie zaczyna sam doświadczać niewytłumaczalnych zjawisk, a cała sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna.

W trakcie filmu poznajemy historie niektórych duchów, którzy według Sarah Winchester przesiadują w jej domu. Dowiadujemy się, że w przeszłości byli to ludzie, którzy zginęli w wyniku używania broni przez firmę Winchester. Te historie tworzą atmosferę grozy i niepokoju, która przyciąga uwagę widza.

Film Winchester: Dom Duchów to opowieść o ludzkim umyśle, wierze w duchy i mrocznych tajemnicach. Reżyseria i scenariusz filmu są bardzo dopracowane, a kreacja Helen Mirren w roli Sarah Winchester zrobiła duże wrażenie na widzach. Obraz ten to idealna propozycja dla fanów horrorów, którzy cenią sobie napięcie, klimat grozy i doskonale zrealizowaną akcję.

Oglądać "Winchester. Dom duchów (2018),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Winchester. Dom duchów  (2018),Online za darmo
2 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!