Podatek od miłości  (2018),Online za darmo
Poland, , 113 /minut.

Podatek od miłości (2018),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
6.8
Ranking IMDB
Podatek od miłości  (2018),Online za darmo

FABUŁA filmu "Podatek od miłości (2018),Online za darmo"

"Podatek od miłości" to romantyczna komedia z 2018 roku, której reżyserem jest Bartłomiej Ignaciuk. Film opowiada historię 30-letniej Magdy (Magdalena Różczka), która jest właścicielką sklepu z bielizną erotyczną. Magda jest związana z Łukaszem (Piotr Adamczyk), który jest właścicielem agencji reklamowej. Para przeżywa kryzys w związku, a wszystko zaczyna się komplikować, gdy do życia Magdy wkracza Kuba (Tomasz Karolak) - inspektor podatkowy.

Kuba ma za zadanie przeprowadzić kontrolę w sklepie Magdy i zająć się jej dochodami. Jednak wkrótce okazuje się, że Kuba i Magda są sobie bardzo bliscy i między nimi zaczyna rodzić się uczucie. Kuba zaczyna korzystać z każdej okazji, żeby spotkać się z Magdą, a ona zaczyna się coraz bardziej z nim zaprzyjaźniać.

Sytuacja komplikuje się, gdy Łukasz zaczyna podejrzewać, że Magda go zdradza, a Kuba musi wypełnić swoją pracę i zająć się kontrolą sklepu. W końcu Magda i Kuba postanawiają dać sobie szansę i rozpocząć romans. Jednak sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli, a Łukasz stara się odzyskać Magdę.

W filmie pojawiają się również inne postaci, takie jak matka Magdy (Danuta Stenka), która jest bardzo surowa i niezadowolona z kierunku, który obrała córka. Pojawiają się również przyjaciele Magdy i Kuby, którzy pomagają im w trudnych sytuacjach.

"Podatek od miłości" to romantyczna komedia, która skupia się na relacjach międzyludzkich i trudnościach, jakie niesie ze sobą miłość. Film porusza temat zawodowych problemów, kłopotów w związku oraz walki o to, co naprawdę się kocha. Wszystko to w lekki i zabawny sposób, który nie pozwoli oderwać się od ekranu.

Oglądać "Podatek od miłości (2018),Online za darmo"

Podatek od miłości  (2018),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!