Shark Side of the Moon (2022),Online za darmo
United States of America, , 88 /minut.

Shark Side of the Moon (2022),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
5.304
Ranking IMDB
Shark Side of the Moon (2022),Online za darmo
 • Światowa premiera
  2022-08-12
 • Język oryginału
  Shark Side of the Moon
 • Studio:
  The Asylum
 • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Shark Side of the Moon (2022),Online za darmo"

Kolejny amerykański film science fiction o bohaterach galaktyki, którzy dzielnie obronili ludzkość przed inwazją potworów niszczących wszystko na swojej drodze. Podczas zimnej wojny na terytorium ZSRR w laboratorium powstały praktycznie nie do zabicia potwory-rekiny. Ta broń miała być używana w najtrudniejszych bitwach. W międzyczasie został wysłany w kosmos, na Księżyc. Grupa amerykańskich astronautów zostaje wysłana w podróż kosmiczną, aby dowiedzieć się o istnieniu strasznych rekinów.

Ale astronauci nie mogli sobie wyobrazić, czego by doświadczyli. Po wylądowaniu na powierzchni księżyca zostaje odkryte całe miasto, w którym żyją potwory. Atakują przedstawicieli Ziemi, dochodzi do nierównej walki. Kilku pracowników stacji kosmicznej umiera. Pozostali walczą o ocalenie swojego statku, aby móc wrócić na swoją planetę. Film pokazuje odwagę pracowników NASA, ich wysokie zdolności intelektualne w porównaniu do istot silnych, pozbawionych rozumu.
Shark Side of the Moon 2022Roku.online za darmo! Gdzie obejrzeć cały film Shark Side of the Moon 2022Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Shark Side of the Moon (2022),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Shark Side of the Moon (2022),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!