Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści (2023),Online za darmo
Japan, , 25 /minut.

Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści (2023),Online za darmo

Original:
 • Reżyser:
 • AKTORZY:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
7.232
Ranking IMDB
Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści (2023),Online za darmo
 • Światowa premiera
  2023
 • Język oryginału
  Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre
 • Studio:
  Studio Deen
 • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści (2023),Online za darmo"

"Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści" to film z gatunku horroru, który powstał w roku 2023. Produkcja ta jest adaptacją znanej serii mangowej autorstwa Junji Ito, który jest uważany za jednego z najważniejszych twórców horrorów w Japonii.

Film składa się z trzech krótkich opowieści, które łączy motyw przerażających i niewytłumaczalnych zdarzeń, zachodzących w świecie ludzi. Każda z opowieści opowiada o innej postaci, która staje w obliczu przerażającej rzeczywistości.

Pierwsza opowieść, zatytułowana "Długopis", opowiada historię młodej dziewczyny, która otrzymuje od koleżanki długopis, który potrafi rysować obrazy, których nie chciałby narysować żaden człowiek. Z każdym narysowanym obrazem dziewczyna odkrywa coraz więcej o swojej przyjaciółce, a z czasem zaczyna doświadczać dziwnych i niepokojących zjawisk.

Druga opowieść, zatytułowana "Szkatułka", skupia się na młodej kobiecie, która odkrywa w swoim domu tajemniczą szkatułkę. Kiedy ją otwiera, zaczyna dostrzegać w swoim życiu coraz więcej dziwnych i przerażających rzeczy. Okazuje się, że szkatułka ma wpływ na rzeczywistość i zaczyna kontrolować życie kobiety.

Trzecia opowieść, zatytułowana "Wąwóz", opowiada historię grupki przyjaciół, którzy postanawiają spędzić wakacje w górach. Podczas jednej z wędrówek odkrywają tajemniczy wąwóz, który wydaje się być poza czasem i przestrzenią. Gdy zaczynają się do niego zbliżać, zaczynają doświadczać dziwnych i niepokojących zjawisk.

"Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści" to film, który z pewnością zadowoli fanów japońskiej mangi i horrorów. Wszystkie trzy opowieści są przerażające i zaskakujące, a klimat filmu jest mroczny i napięty. Aktorzy wykonują swoje role bardzo dobrze, a reżyseria i efekty specjalne są imponujące. To film, który z pewnością zostanie w pamięci widzów na długo po zakończeniu seansu.

Oglądać "Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści (2023),Online za darmo" 1-12 odcinków..Sezon 1....(Dubbing)

Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści (2023),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!