Gotham Knights / Rycerze Gotham  (2023),Online za darmo
United States of America, , /minut.

Gotham Knights / Rycerze Gotham (2023),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
7.5
Ranking IMDB
Gotham Knights / Rycerze Gotham  (2023),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Gotham Knights / Rycerze Gotham (2023),Online za darmo"

Gotham Knights to nadchodzący serial telewizyjny, który ma zadebiutować w 2023 roku. Serial opowiada historię czwórki bohaterów - Nightwinga, Robina, Batgirl i Red Hooda - którzy stają się obrońcami Gotham City po śmierci Batmana. Akcja serialu rozgrywa się w ciemnej i niebezpiecznej metropolii, w której przestępczość kwitnie i grozi każdemu, kto odważy się stanąć na drodze do zła.

Nightwing, znany wcześniej jako Robin, to najstarszy z czwórki bohaterów i zawsze był blisko zmarłego Batmana. Teraz, po jego śmierci, Nightwing musi zmierzyć się z ogromnym obciążeniem, jakie spadło na jego barki, stając się głównym obrońcą Gotham City. Robin, czyli Damian Wayne, to najmłodszy z ekipy i syn Bruce'a Wayne'a. W serialu, Robin musi nauczyć się, jak stać się nie tylko dobrym bohaterem, ale też godnym następcą swojego ojca. Batgirl, znana również jako Barbara Gordon, to była policjantka, która musiała opuścić służbę po tym, jak została sparaliżowana w wyniku ataku Joker'a. Teraz, jako Batgirl, wyrusza na ulice Gotham City, aby walczyć z przestępczością i pomścić swojego ojca, komisarza Gordona. Red Hood, czyli Jason Todd, to były Robin, który został zamordowany przez Jokera i później odrodził się jako Red Hood. Teraz, jako Red Hood, walczy z przestępcami w nieco brutalniejszy sposób niż jego towarzysze.

Serial Gotham Knights obiecuje wiele akcji, walki z wrogami i emocjonujących przygód. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się z różnymi wrogami, w tym z przestępcami znanymi z komiksów Batmana, takimi jak Joker, Harley Quinn, czy Pingwin. Oprócz walki z przestępczością, czwórka bohaterów będzie musiała radzić sobie z własnymi problemami i demonami przeszłości. Nightwing będzie musiał nauczyć się, jak działać jako przywódca, Robin będzie musiał zmierzyć się z presją bycia synem Batmana, Batgirl będzie musiała radzić sobie z niepełnosprawnością, a Red Hood będzie musiał zmierzyć się z traumą związaną z własnym morderstwem i odrodzeniem.

W serialu zostanie ukazana ciemna i niebezpieczna strona Gotham City, a widzowie będą mieli okazję poznać jej mieszkańców, zarówno bohaterów, jak i przestępców. Oprócz tego, serial będzie zawierał wiele wątków fabularnych, w tym tajemnicę związaną ze śmiercią

Oglądać "Gotham Knights / Rycerze Gotham (2023),Online za darmo" 1-4 odcinków..Sezon 1....(Lektor)

Gotham Knights / Rycerze Gotham  (2023),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!