Konsultant  (2023),Online za darmo
United States of America, , 30 /minut.

Konsultant (2023),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
7.5
Ranking IMDB
Konsultant  (2023),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Konsultant (2023),Online za darmo"

Konsultant 2023Roku.online za darmo! Po straszliwej tragedii w CompWare, studiu gamingowym w centrum Los Angeles, w mieście pojawia się tajemniczy konsultant, Regus Patoff, i przejmuje stery. Gdzie obejrzeć cały film Konsultant 2023Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!Ku ich zaskoczeniu, pracownicy tej firmy zajmującej się grami mobilnymi z The Consultant będą musieli wrócić do biura, czy im się to podoba, czy nie. Regus Patoff, konsultant korporacyjny odpowiedzialny za wszystko. Nie jest staromodny, ale z pewnością nie dba o to, co ludzie o nim myślą. Może nawet zmienić ich rachunki z powrotem na plus, ale może to kosztować więcej niż ich kultura korporacyjna.

Elaine Heyman sugeruje, że nieoczekiwana śmierć jej szefa oznaczałaby również upadek CompWare, ale Patoff pojawia się kilka dni później z kontraktem podpisanym przez zmarłego Sang-woo. I zgodnie z umową przekazuje mu wszelkie uprawnienia.

Na pierwszym spotkaniu firmy Konsultant każdy, kto loguje się zdalnie, ma godzinę na przyjście do biura lub zostaje zwolniony. Patoff grozi również zwolnieniem każdego pracownika, którego uzna za śmierdzący. Wydaje się, że nigdy nie opuszcza biura, gdzie nieustannie żąda, aby Heyman spotkał się z nim w nieprofesjonalny sposób. Jednak w każdym odcinku zawsze wygląda świeżo i nienagannie ubrany.

Oglądać "Konsultant (2023),Online za darmo" 1-8 odcinków..Sezon 1....(Lektor)

Konsultant  (2023),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!