Better (2023),Online za darmo
United Kingdom, , /minut.

Better (2023),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
9
Ranking IMDB
Better (2023),Online za darmo
 • Światowa premiera
  2023
 • Język oryginału
  Better
 • Studio:
  SISTER, BBC Studios
 • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Better (2023),Online za darmo"

Detektyw inspektor Louise, znany również jako Lou Slack, jest uważany za jednego z najbardziej doświadczonych członków policji w Leeds. Znana jest z rozwiązywania serii poważnych spraw karnych.
Pokuta zaczyna się, gdy Lou ma za zadanie znaleźć starą, zabytkową broń z miejsca zbrodni. Jest także świadkiem, jak mężczyzna zostaje poważnie ranny na tym samym miejscu zbrodni, a on umiera na jej oczach w ciągu kilku sekund od jej zauważenia.
W domu jej syn Owen od kilku dni walczy z gorączką i wie, że nie mają się czym martwić. Ale czy tak jest naprawdę? Jej mąż Cer martwi się o dorywcze prace Lou poza pracą w policji. Wspiera ją, ale to nie znaczy, że zgadza się na jej brudną robotę, bo Cer wie więcej niż przełożeni Lu.
Następnego dnia okazuje się, że bohaterka serialu Pokuta, choć znana jako detektyw, jest także skorumpowaną policjantką na liście płac barona narkotykowego. Better 2023Roku.online za darmo! Gdzie obejrzeć cały film Better 2023Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Better (2023),Online za darmo" 1-5 odcinków..Sezon 1....(SUBBED)

Better (2023),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!