Wolverine  (2011),Online za darmo
Japan, United States of America, , 25 /minut.

Wolverine (2011),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
6.5
Ranking IMDB
Wolverine  (2011),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Wolverine (2011),Online za darmo"

Film "Wolverine" to produkcja z gatunku science-fiction, opowiadająca historię jednego z najsłynniejszych superbohaterów w historii kina, czyli Logana, znanego również jako Wolverine. Film został wyprodukowany w 2011 roku przez reżysera Jamesa Mangolda, a w roli głównej wystąpił Hugh Jackman, który już wcześniej wcielił się w postać Wolverina w innych filmach o X-Menach.

Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości, w której Logan żyje w izolacji w lesie, ukrywając się przed światem i próbując zapomnieć o swojej przeszłości. Jednakże, gdy pojawia się nieznajoma kobieta, Mariko Yashida, prosząca go o pomoc, Logan zostaje wciągnięty w śmiertelną walkę, w której musi stawić czoła swoim największym przeciwnikom.

Mariko jest dziedziczką jednego z największych korporacji w Japonii, która staje się celem ataku nieznanych sprawców. Logan, który jest bliskim przyjacielem rodziny Yashida, postanawia pomóc kobiecie i wraz z nią wyrusza w pełną niebezpieczeństw i akcji przygodę.

W trakcie swojej misji, Wolverine musi stawić czoła wielu przeciwnikom, w tym jednemu z najgroźniejszych mutantów, Viper. To właśnie Viper jest jednym z największych zagrożeń dla bohatera, gdyż posiada ona zdolność do wydzielania jadu, co sprawia, że ​​Wolverine jest znacznie osłabiony i bardziej narażony na ataki.

Jednakże, nawet w obliczu tak niebezpiecznych przeciwników, Wolverine nie ustaje w walce o ochronę Mariko i jej rodziny, oraz odkrycie tajemnic związanych z jej korporacją. W trakcie swojej przygody Logan musi zmierzyć się z swoimi wewnętrznymi demonami, walczyć z osobistymi tragediami i po raz kolejny odnaleźć swoją tożsamość.

Film "Wolverine" to pełna akcji i wrażeń produkcja, która zachwyca nie tylko fansów komiksów Marvela, ale również widzów, którzy zetknęli się z bohaterem po raz pierwszy. Film przedstawia wciągającą opowieść o walce dobra ze złem, miłości, przyjaźni i wierności ideologii, której wyznaje Logan. Hugh Jackman po raz kolejny udowodnił, że jest idealnym wyborem do roli Wolverina, doskonale oddając postać bohatera i jego nieustępliwej walki o to, co dla niego najważniejsze.

Oglądać "Wolverine (2011),Online za darmo" 1-12 odcinków..Sezon 1....(Lektor)

Wolverine  (2011),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!