Crossfire  (2022),Online za darmo
United Kingdom, , 55 /minut.

Crossfire (2022),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
4.7
Ranking IMDB
Crossfire  (2022),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Crossfire (2022),Online za darmo"

Mimo że żyli w różnych latach, Lu Xiao Bei i Xiao Feng przemierzają przestrzeń i czas, stając naprzeciw siebie w tej samej grze. Od pozycji wzajemnej nieufności do pozycji koleżeństwa tworzą własne zespoły, planują taktykę, aby pomóc sobie nawzajem w rozwoju. Kapitan Xiao Feng wysyła wiadomość za pośrednictwem sygnału radiowego przez Lu Xiao Bei.
W 2008 roku Xiao Feng był przygnębionym kapitanem e-sportu, który ledwo utrzymywał swoją drużynę w kupie. Był to czas, kiedy e-sport nie osiągnął jeszcze swojego szczytu. Drużyna Xiao Fenga jest pogardzana i wyśmiewana.
W 2019 roku Lu Xiao Bei jest geniuszem pola bitwy, jeśli chodzi o świat gier. W rzeczywistości jest młodym mężczyzną na wózku inwalidzkim. Obiecał kontynuować dziedzictwo swojego brata i zostać profesjonalnym graczem e-sportowym, ale stracił szansę na dołączenie do profesjonalnego zespołu z powodu wypadku. Crossfire 2022Roku.online za darmo! Gdzie obejrzeć cały film Crossfire 2022Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Crossfire (2022),Online za darmo" 1-4 odcinków..Sezon 1....(Lektor)

Crossfire  (2022),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!