Miłość i blogerzy Liubov i blohery (2022),Online za darmo
Ukraine, , 98 /minut.

Miłość i blogerzy Liubov i blohery (2022),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
4
Ranking IMDB
Miłość i blogerzy Liubov i blohery (2022),Online za darmo

FABUŁA filmu "Miłość i blogerzy Liubov i blohery (2022),Online za darmo"

Mieszkańcy zapadłej prowincji Kagaplyk przygotowują się do wyborów samorządowych. Obecny burmistrz nie chce się poddać, planuje zostać na kolejną kadencję. Aby podnieść swoje notowania u elektoratu, prosi o pomoc pięciu blogerów. Tak więc popularni ludzie z Instagrama przyjeżdżają do Kagaplyk, aby spopularyzować lokalnego urzędnika.

Komedia sytuacyjna z elementami melodramatu Love and Bloggers to pełnometrażowy projekt ukraińskich filmowców, wyprodukowany przy wsparciu kijowskiego studia filmowego Marker Media. Obraz stał się reżyserskim debiutem żytomierskiego pisarza i operatora-amatora Dmitrija Golumbewskiego.

W tytułowej roli wystąpiła ukraińska aktorka teatralna i filmowa, prezenterka telewizyjna, mistrzyni dubbingu Olga Sumskaya. W filmie biorą udział popularni blogerzy Bogdan Sheludyak, Anna Alkhim, Ksyusha Maneken, Anna Trincher, Roman Svechkorenko. Premierowy pokaz odbył się w ukraińskich kinach 20 stycznia 2022 roku.

Ze względu na obostrzenia kwarantannowe nałożone w czasie pandemii koronawirusa wizyty w zatłoczonych miejscach były kontrolowane przez Ministerstwo Zdrowia Ukrainy. Widzów wpuszczano na sale tylko po okazaniu zaświadczeń o szczepieniach lub negatywnym wyniku testu.

Po premierze filmu w szerokim wydaniu aktorzy i twórcy zaczęli udzielać wywiadów w telewizji. W szczególności aktorka Olga Sumskaya zareagowała na niezwykle negatywne wypowiedzi skierowane do niej przez aktora Aleksieja Gorbunowa. W międzyczasie nawiązały się przyjazne stosunki między uczestnikami projektu, aktorami i blogerami podczas kręcenia filmu. Producenci nie wykluczają kontynuacji prac nad kontynuacją lub spin-offem z fascynującym rozszerzeniem fabuły. Любов і блогери 2022Roku.online za darmo! Tytul: Любов і блогери, Liubov i blohery Gdzie obejrzeć cały film Любов і блогери 2022Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Miłość i blogerzy Liubov i blohery (2022),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Miłość i blogerzy Liubov i blohery (2022),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!