Kryptonim Banshee  (2022),Online za darmo
United States of America, , 93 /minut.

Kryptonim Banshee (2022),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
+1
1 głos
5.3
Ranking IMDB
Kryptonim Banshee  (2022),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Kryptonim Banshee (2022),Online za darmo"

Caleb wygląda niepozornie, a otaczający go ludzie nie mogą się domyślić jego przeszłości. Było pełno wydarzeń, ale nie trzeba ich opowiadać, żeby zrobić wrażenie. Był zabójcą rządowym i to nadal definiuje jego życie. Dla człowieka, który jest w stanie wytropić i zabić ofiarę, pilnowaną przez osobistych ochroniarzy, nie ma zadań niemożliwych do wykonania. Śmiertelny zabójca został zmuszony do ucieczki i ukryje się tak, aby ani jego klienci, ani potencjalne ofiary nie mogły dotrzeć do niego pierwsze.

Od dawna nie był pokazywany w zwykłych miejscach, ale został zapamiętany. Za głowę najemnika wyznaczono dużą nagrodę. A jego koledzy w sklepie rozpoczynają polowanie na sojusznika, mając nadzieję na łatwe zarobienie pieniędzy. Banshee, była protegowana Caleba, również była zainteresowana tą propozycją. Ona jest jedyną, której naprawdę się boi. Musiałby wyjść z cienia, żeby ją wyprzedzić i uratować życie, mając czas na uderzenie. Ale jest godnym rywalem i nie zostanie zastąpiona.
Kryptonim Banshee 2022Roku.online za darmo! Caleb, były zabójca rządowy w ukryciu, który pojawia się ponownie, gdy jego równie zabójczy protegowany, znany jako Banshee, odkrywa, że ​​za głowę Caleba wyznaczono nagrodę. Tytul: Banshee, Code Name Gdzie obejrzeć cały film Kryptonim Banshee 2022Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Kryptonim Banshee (2022),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Kryptonim Banshee  (2022),Online za darmo
1 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!