Z miłości do mody (2021)
France, ➔ ( ) Minut

Z miłości do mody (2021)

Original:
  • Reżyser:
  • AKTORZY:
więcej
kinomoc
0
0 Głosów
6.3 IMDB
ocena
[xfgiven_bigimg]Z miłości do mody (2021)[/xfgiven_bigimg] [xfnotgiven_bigimg]Z miłości do mody (2021)[/xfnotgiven_bigimg]

FABUŁA filmu"Z miłości do mody (2021)"

Z miłości do mody. Z lektorem polskim! (2021)Roku, Pracująca dla domu mody Christiana Diora Esther pragnie zakończyć swoją karierę głównej krawcowej w wielkim stylu. Ostatnia nadzorowana przez nią kolekcja ma być ukoronowaniem jej dotychczasowych dokonań. Pewnego dnia zostaje okradziona w metrze przez 20-letnią Jade – zbuntowaną dziewczynę, której w życiu daleko do luksusów symbolizowanych przez markę Dior. Losy obu kobiet splatają się i Esther, mimo początkowego uprzedzenia, dostrzega w złodziejce wielki modowy talent. Zamiast wezwać policję – kobieta postanawia zaopiekować się Jade i proponuje jej pracę w swojej pracowni krawieckiej. Będzie to początek szorstkiej, ale też niezwykle ważnej i pięknej relacji między obiema bohaterkami. Jade dostanie szansę na spełnienie swoich marzeń, a Esther być może znajdzie godną następczynię, która przywróci modowym kolekcjom spod znaku Diora świeżość i świetność. Tytul: Augstā mode . Na stronie (kinomc) można obejrzec wszystkie filmy i seriale za free!

Oglądać "Z miłości do mody (2021)" bez oplat

Z miłości do mody (2021)
0 0
Pobierz film Z miłości do mody (2021)

Uwaga-na tej stronie możesz pobrać film za free, Oglądaj offline w dobrej jakości HD, z telefonu na Androida, iphone lub komputera w dowolnym momencie.

komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!