• Światowa premiera
    2018-09-27
  • Język oryginału
    The Pool นรก 6 เมตร
  • Studio:
    TMOMENT, Dark Army Studio
  • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "The Pool (2018),Online za darmo"

The Pool 2018Roku.online za darmo! Przerażająca opowieść o przetrwaniu w 6-metrowym basenie bez wody i schodów. Day, nierzetelny dyrektor artystyczny w komercyjnej firmie produkcyjnej, został sam, by posprzątać 6-metrowy opuszczony basen po strzelaninie. Zasypia na pontonie z powodu nieznośnego zmęczenia. Kiedy ponownie się budzi, poziom wody opadł tak nisko, że nie może samodzielnie wyjść z basenu. Woła o pomoc, ale jedyne, co słyszy, to jakieś stworzenie z pobliskiej farmy krokodyli.

Nieszczęsny zarządca boi się ruszyć, by nie spłoszyć stwora, ale w beznadziejnej sytuacji zmuszony jest szukać sposobów odwrotu. Po raz pierwszy biedak będzie musiał samodzielnie wykonać poważny projekt lub umrzeć w wielkiej paszczy.
W opuszczonym basenie o głębokości 6 metrów, zostaje uwięziona para z zabójczym drapieżnikiem. Tytul: Narok 6 Meter, Hô Boi Tu Thân Gdzie obejrzeć cały film The Pool 2018Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "The Pool (2018),Online za darmo"

Wersja >SUBBED
The Pool  (2018),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!