Westworld  (2016 – 2022),Online za darmo
United States of America, , 60 /minut.

Westworld (2016 – 2022),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
8.102
Ranking IMDB
Westworld  (2016 – 2022),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Westworld (2016 – 2022),Online za darmo"

Westworld 2016Roku.online za darmo!Serial fantasy HBO o androidach, które nauczyły się mścić. W zaawansowanym technologicznie parku rozrywki Westworld każde życzenie drogiego gościa jest prawem. Tutaj za pieniądze możesz zaspokoić nawet najdzikszą fantazję bez konsekwencji. A pomagają w tym gościnni „właściciele” parku – androidy, których pamięć jest wymazywana po każdej wizycie gości. Ale twórcy i właściciele parku nie zdają sobie sprawy, że jeden z nich pamięta wszystko.
Intrygować

Od dawna mówi się o tym, że androidy prędzej czy później podbiją Ziemię. Akcja serialu rozgrywa się w futurystycznym parku rozrywki „Westworld”. Wesołe miasteczko stylizowane jest na czasy Dzikiego Zachodu. Ale to nie jedyna rzecz, która przyciąga tutaj turystów. Większość z nich szuka wrażeń. W końcu dr Ford (Anthony Hopkins) całkowicie zaludnił to miejsce androidami. Roboty humanoidalne są zaprojektowane tak, aby zabawiać klientów, którzy mogą robić z botami, co chcą.
Odwiedzający park nie muszą bać się androidów. Pomimo tego, że niektórzy z nich posiadają broń, nie używają jej przeciwko ludziom, ponieważ są stworzeni po to, aby zadowolić ich w każdy możliwy sposób.
Jednak po utworzeniu system zawodzi. Następnie androidy, jeden po drugim, zaczynają nie słuchać i naruszać dany scenariusz. W co się zmieni?
Interesujące fakty

▪ Podczas tworzenia serialu reżyser Jonathan Nolan inspirował się grami wideo The Elder Scrolls V: Skyrim, Red Dead Redemption, BioShock Infinite.
▪ W 2015 i 2017 roku serial był nominowany do Złotych Globów w kilku kategoriach, aw 2017 roku film otrzymał 22 nominacje do nagrody Emmy.
▪ Początkowo twórcy projektu zwrócili się do Quentina Tarantino z propozycją nakręcenia remake'u, ale on nie był zainteresowany.
▪ Kiedyś fotel reżysera przewidział Tarsem Singh.
▪ Pierwszymi aktorami obsadzonymi w serialu byli Evan Rachel Wood i Anthony Hopkins.
▪ Przed pierwszym dniem zdjęć aktor Ben Barnes złamał nogę. Ale żeby nie stracić kontraktu, nie mówił o tym, a kulawiznę uczynił cechą swojego bohatera.
▪ Clint Eastwood był brany pod uwagę do roli Człowieka w czerni.
▪ Jared Harris był przesłuchiwany do roli Roberta Forda.
▪ Seria zawiera kilka nawiązań do „Alicji w krainie czarów” Lewisa Carrolla: herbata na pustyni, niebieska sukienka Dolores i inne.
Błędy w filmie

▪ W jednym z odcinków pierwszego sezonu, kiedy Teddy strzela z Gatlinga, taśma z amunicją pozostaje nieruchoma.
▪ W jednej scenie Teddy wyjawia, że ​​Wyatt był jego sierżantem w armii. Jednak kiedy pokazywane są retrospekcje, Wyatt jest w mundurze kaprala, a Teddy w mundurze sierżanta.
▪ Kiedy Maeve jest naprawiana, zaczyna malować. W tym samym czasie w kadr wchodzi nowoczesne pióro, ale po prostu nie może tam być.
▪ W scenie z pierwszego sezonu w namiocie Maeve ma długie kolczyki. Jednak nagle znika z lewego ucha, a potem - ponownie pojawia się na miejscu.
▪ W odcinku Charlotte i Forda w biurze (sezon 1) na stole leży mały robot-łucznik. Ale pod koniec rozmowy dziwnie wyparowuje.
▪ Z powodu błędu montażowego w sekwencji napadu, Armistice najpierw podnosi strzelbę Winchester Model 1887. Zaczyna z niej strzelać. Ale w następnej chwili Armistice strzela ze strzelby Winchester Model 1873. Kiedy cała amunicja jest zużyta, rzuca ją na podłogę i bierze strzelbę Model 1887. Westworld to najnowocześniejszy, wysoko wyspecjalizowany park rozrywki. Tu każdy może spełnić swoje nawet najbardziej mroczne fantazje. Nie ma w nim żadnych zasad ani ograniczeń, a dr Robert Ford, który zarządza parkiem, to bezkompromisowy wizjoner, który dąży do celu bez względu na cenę. Niespodziewana awaria sprawia jednak, że dotychczas usłużne ludziom roboty wpadają w morderczy szał. Gdzie obejrzeć cały film Westworld 2016Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Westworld (2016 – 2022),Online za darmo" 1-10 odcinków..Sezon 1-4....(Lektor)

Westworld  (2016 – 2022),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!