Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Avatar: Istota wody (2022),Online za darmo"

Avatar: Istota wody to film science-fiction z 2022 roku, którego reżyserem jest James Cameron. Akcja dzieje się w świecie Pandory, gdzie bohaterowie walczą o ochronę wodnego ekosystemu.

Głównym bohaterem jest Jake Sully, który połączył swoją świadomość z ciałem Na'vi, rasy mieszkańców Pandory. Wraz z nim wyrusza grupa badaczy pod kierownictwem dr Grace Augustine, którzy próbują ochronić ekosystem przed nielegalnym wydobyciem minerałów przez korporacje z Ziemi. W ciągu kilku dni od przybycia na planetę, grupa natrafia na nieznany dotąd gatunek morski, który okazuje się być kluczem do ocalenia świata Pandory.

Film skupia się na walce o wodę, która jest najcenniejszym zasobem na planecie. Bohaterowie muszą poradzić sobie z różnymi przeciwnikami, w tym z uzbrojonymi oddziałami, a także ze sprytnym przedsiębiorcą z Ziemi, który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć cenny minerał. W trakcie walki o ocalenie świata, bohaterowie muszą zmierzyć się z różnymi problemami etycznymi i moralnymi, co stawia ich przed trudnymi wyborami.

Film Avatar: Istota wody wyróżnia się pięknymi zdjęciami oraz wizualizacją świata Pandory. Widzowie mają okazję zanurzyć się w pełnym kolorów i fantastycznych krajobrazów świecie, pełnym egzotycznych roślin i zwierząt. Oryginalna ścieżka dźwiękowa autorstwa Jamesa Hornera, skomponowana specjalnie dla tego filmu, podkreśla klimat świata Pandora i wzmacnia emocje towarzyszące bohaterom w ich walce o ochronę środowiska.

Avatar: Istota wody to film, który łączy elementy science-fiction, fantasy i ekologii. Wizualna ekstrawagancja i emocjonująca historia przyciągają uwagę widzów na całym świecie. To produkcja, która skłania do refleksji nad naszą planetą i przyszłością ludzkości.

Oglądać "Avatar: Istota wody (2022),Online za darmo"

Wersja >Dubbing HD Player
Avatar: Istota wody  (2022),Online za darmo
22 7
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Paulina
Paulina
7 January 2023 18:39

Awatar 

Awatar 

Lotos200
Lotos200
1 May 2023 17:19

Fajny filmik ale pierwsza część była lepsza 

Fajny filmik ale pierwsza część była lepsza 

Fajny filmik ale pierwsza część była lepsza