The Boys  (2019),Online za darmo Chłopaki
United States of America, , 60 /minut.

The Boys (2019),Online za darmo Chłopaki

Original:
Zerknij
Ranking:
+1
1 głos
8.471
Ranking IMDB
The Boys  (2019),Online za darmo Chłopaki

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "The Boys (2019),Online za darmo Chłopaki"

The Boys 2019Roku. Serial,sezon,1,2,3-online za darmo! Produkcja jest oparta na popularnej serii komiksów autorstwa Gartha Ennisa oraz Daricka Robertsona. Serial opowiada historię tytułowej, tajnej grupy agentów, która została powołana, aby kontrolować zachowania superbohaterów, które stają się coraz bardziej lekkomyślne. W swojej pracy członkowie The Boys muszą czasami posunąć się nawet do likwidacji niesfornych herosów.
Akcja serialu toczy się w świecie, w którym żyje wielu superbohaterów o unikalnych zdolnościach. Ludzie od dawna są przyzwyczajeni do ich nieoczekiwanego wyglądu, a nastolatki często fantazjują o tym, który z idoli wygrałby w walce twarzą w twarz. Sami ulubieńcy ludu korzystają w pełni ze wszystkich korzyści, jakie daje im popularność. Używają narkotyków, dopuszczają się rozpusty i innych okrucieństw. Jednak bohaterowie nie zawsze mogą kontrolować swoje poczynania, a to dość często prowadzi do tragicznych konsekwencji. Huey to młody chłopak, przed którym jego dziewczyna została rozerwana na strzępy. Stało się tak, ponieważ rzucił się przez nią superbohater. Hueyowi zaoferowano odszkodowanie pieniężne za milczenie, po czym zdał sobie sprawę, że nie może uzyskać sprawiedliwości.
Oglądaj online serial "The Boys" w dobrej jakości HD na naszej stronie, za darmo i bez rejestracji. Gdzie obejrzeć cały film The Boys 2019Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "The Boys (2019),Online za darmo Chłopaki" 1-8 odcinków..1-3 Sezon....(Lektor)

1 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!