Mandalorianin  (2019),Online za darmo The Mandalorian
United States of America, , /minut.

Mandalorianin (2019),Online za darmo The Mandalorian

Original:
Zerknij
Ranking:
+4
6 głosOV
8.478
Ranking IMDB
Mandalorianin  (2019),Online za darmo The Mandalorian

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Mandalorianin (2019),Online za darmo The Mandalorian"

Serial "The Mandalorian" to jeden z najbardziej popularnych i cenionych seriali science fiction ostatnich lat. Sezon 3 przynosi kolejną dawkę emocji i przygód, w których bohaterowie zostaną postawieni przed trudnymi wyborami i niebezpieczeństwami.

Fabuła sezonu 3 skupia się wokół dalszych losów Mandalorianina, czyli Din Djarina, który wraz z Grogu, swoim małym podopiecznym, podróżuje przez galaktykę, szukając nowych przygód i ukrywając się przed Imperium. Wraz z nim wyrusza grupa sprzymierzonych, w tym legendarny Boba Fett oraz Fennec Shand, z którymi staje do walki o przetrwanie.

Początek sezonu 3 ukazuje Din Djarina i jego towarzyszy w trakcie próby ocalenia planet z rąk imperium, której liderem jest Moff Gideon. W międzyczasie grupa wpada na trop zaginionej kobiety, która posiada niezwykle cenną wiedzę na temat Imperium oraz tajemniczą historię Grogu.

Dalsze odcinki skupiają się na pościgu za Moffem Gideonem, który nie zamierza ustąpić w walce o zdobycie wiedzy, jaka jest w posiadaniu Grogu. Bohaterowie są zmuszeni do podejmowania trudnych decyzji i zmagania się z coraz większym zagrożeniem ze strony imperium oraz innych wrogów, którzy chcą ukraść Grogu.

Sezon 3 Mandalorianina to nie tylko emocjonujące walki i pościgi, ale również rozwijająca się relacja między Dinem Djarinem a Grogu, który staje się coraz bardziej świadomy swojej mocy i znaczenia. Bohaterowie muszą współpracować, aby przetrwać i odkryć prawdę o Imperium oraz tajemniczej przeszłości Grogu.

W trakcie sezonu 3 pojawiają się również nowi i znani bohaterowie, którzy pomagają w walce z Imperium. Wśród nich znajduje się m.in. Ahsoka Tano, znana z kultowego serialu "Star Wars: The Clone Wars", która pomaga Dinowi Djarinowi w odnalezieniu wskazówek dotyczących Grogu. Pojawiają się również weterani z poprzednich sezonów, takie jak Cara Dune i Greef Karga, którzy wciąż walczą o wolność galaktyki.

Wszystko to składa się na emocjonującą i pełną zwrotów akcji opowieść, która pochłania widza od pierwszych minut. "The Mandalorian" to serial, który umiejętnie łączy w sobie elementy klasycznej sagi "Gwiezdnych Wojen" z nowoczesnymi technologiami i pomysłami. Sezon 3 to kontynuacja doskonałej pracy twórc

Oglądać "Mandalorianin (2019),Online za darmo The Mandalorian" 1-8 odcinków..Sezon 1-3....(Dubbing)

Mandalorianin  (2019),Online za darmo The Mandalorian
5 1
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!