FABUŁA filmu "Sierota. Narodziny zła (2022),Online za darmo"

Sierota. Narodziny zła 2022Roku.online za darmo!Lina Klammer jest słodką sierotą. Ma nienaganne maniery, ubiera się jak uczennica szkoły z internatem i zachowuje się jak urocza młoda dama. To pozwala jej oszukiwać dorosłych, łatwo urzekając ich swoim spokojnym charakterem. Ale ludzie, którzy decydują się zabrać ją do domu, nie podejrzewają, kto jest w ich rodzinie. Maluch, który przedstawia się jako Esther, uciekł z estońskiego szpitala psychiatrycznego.
Ma złożoną diagnozę i wcale nie jest dzieckiem. Wkrada się do rodziny niczym niebezpieczny wirus, by zniszczyć jej członków i pomścić swoją pozycję. Przepełniona złośliwością umiejętnie udaje uśpić czujność. A nowa matka, która zamierzała otoczyć ją pieszczotą i ciepłem niezbędnym dla sieroty, staje twarzą w twarz z bezwzględnym potworem. Kobieta musi porzucić swoje zasady i polować na zabójcę, aby chronić własne dzieci.
Tytul: Esther, Orphan 2, היתומה 2, 孤疑前傳, Orphan 2 - First Kill, Órfã: A Origem, Bārene: Pirmais upuris, Sierota. Narodziny zła Gdzie obejrzeć cały film Sierota. Narodziny zła 2022Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Sierota. Narodziny zła (2022),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Sierota. Narodziny zła  (2022),Online za darmo
3 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!