Lamborghini: The Man Behind the Legend  (2022),Online za darmo
Italy, United States of America, , 97 /minut.

Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
6.92
Ranking IMDB
Lamborghini: The Man Behind the Legend  (2022),Online za darmo

FABUŁA filmu "Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022),Online za darmo"

Lamborghini: The Man Behind the Legend 2022Roku.online za darmo! Na początku swojej kariery słynny przedsiębiorca i producent samochodów Ferruccio Lamborghini zajmował się produkcją traktorów, w czasie II wojny światowej tworzył pojazdy wojskowe. Ale nadszedł czas, aby zrobić coś więcej, coś eleganckiego i odważnego. Ferruccio wpadł więc na pomysł wyprodukowania nowej generacji samochodów.
Chce stworzyć samochód, jakiego nikt wcześniej nie wyprodukował, jego pojazd musi przewyższać pięknością wszystkie istniejące. Bohater filmu chce zrobić coś tak silnego i dzikiego jak byk. Chce stworzyć samochód, dzięki któremu świat zapomni o Ferrari.
Ferruccio nie znajduje poparcia wśród ludzi, do których zwraca się z tym pomysłem, a ci radzą mu, aby wrócił do swoich traktorów: „Albo jesteś marzycielem, albo producentem samochodów”. Ale nasz bohater nie poddaje się i osiąga swój cel: Lamborghini staje się najczęściej dyskutowanym tematem nadchodzącego sezonu samochodowego. Za sześć miesięcy ludzie będą czekać na premierę nowego Ferrari, ale tak naprawdę spotkają się z nowym Lamborghini.
Gdzie obejrzeć cały film Lamborghini: The Man Behind the Legend 2022Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022),Online za darmo"

Wersja >SUBBED
Lamborghini: The Man Behind the Legend  (2022),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!