Thor: Miłość i grom  (2022),Online za darmo
United States of America, , 119 /minut.

Thor: Miłość i grom (2022),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
+1
1 głos
6.702
Ranking IMDB
Thor: Miłość i grom  (2022),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Thor: Miłość i grom (2022),Online za darmo"

Thor: Miłość i grom 2022Roku.online za darmo!Opis : Kochanek astrofizyczki i astrofizyczki Jane Foster jest chory na raka, a biedaczka musi sama walczyć z chorobą, gdy bóg piorunów traci kontrolę nad młotem. Sam bohater porzucił rolę króla i przekazał stery władzy łowczyni nagród Valkyrie Brunnhilde. Jest przekonany, że wojowniczka sobie z tym poradzi. W tym czasie dzieją się niesamowite rzeczy, gdy Jane staje się właścicielem młotka. Broń przechodzi w ręce bohaterki, co może poważnie odbić się na jej już udręczonym zdrowiu.

Obciążona nieoczekiwanymi nowymi mocami superbohatera, młoda dama stara się zrównoważyć leczenie z nową karierą. Ale jej spotkanie z bogiem rzeźników Gorrem odbija się na jej zdrowiu. Gorr złoczyńca i zabójca bogów ma zamiar zniszczyć Boginię Gromu, ale wojownik nie jest taki prosty i jest gotowy do konfrontacji z dzikusem wkurzonym na cały wszechświat. Ale ziemianka nie jest sama w obliczu zagrożenia. Odyn, Loki, Thor, Walkiria i Star-Lord dołączą do walki i nie zostawią dziewczyny samej. Jednak obowiązki superbohatera wyrządzają jej nieodwracalną krzywdę, która jest obarczona śmiercią.

Tytul: Thor 4, 雷神4:爱与雷霆, Тор 4, থর: প্রেম এবং বজ্রপাত, Marvel Studios' Thor: Love and Thunder, Thor: Love and Thunder de Marvel Studios, Tors: Mīla un Pērkons, Thor : Amour et tonnerre de Marvel Studios, Marvel Studios' Thor: Tình Yêu và Sấm Sét, Thor: amor y trueno, თორი: სიყვარული და ჭექა-ქუხილი, 토르 4, Թոր: Սեր և ամպրոպ, תור: אהבה ורעם, Thor: Cinta dan Guntur, 마블 토르: 러브 앤 썬더, 토르 러브 앤 썬더, ธอร์: ด้วยรักและอัสนี, Thor 4 - Love and Thunder, 雷神4.爱与雷霆, Thor Love and Thunder, Thor - Love and Thunder, Thor, Love and Thunder, Θορ: Έρωτας και Κεραυνός, Thor - Love and Thunder, Thor 4 - Love and Thunder, Thor 4 - Thor Love and Thunder, Thor: Láska jako hrom, Тор: Любовь и гром, Thor - Love and Thunder, Thor IV Gdzie obejrzeć cały film Thor: Miłość i grom 2022Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Thor: Miłość i grom (2022),Online za darmo"

Wersja >Dubbing
Thor: Miłość i grom  (2022),Online za darmo
1 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!