Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "21 mostów (2019)"

O czym jest film „21 mostów”: Ulice Manhattanu stają się niebezpieczne dla cywilów. Konkurencyjne gangi bezkarnie okradają zwykłych ludzi i regularnie angażują się w potyczki, dzieląc terytorium. Mimo wszelkich starań policja nie ma wpływu na sytuację, mafia zyskuje realną władzę, nie pozostawiając żadnych szans organom ścigania.

Doświadczony detektyw James, który rozwiązał kilkaset przestępstw, próbuje pracować nie do końca tradycyjnymi metodami, czasem myśląc i zachowując się jak przestępca. Może przeniknąć do gangu, a potem nagle uzależnić się od narkotyków i przez długi czas nie nawiązywać kontaktu, i wiele więcej.

Niemniej jednak prokurator okręgowy poleca mu zająć się morderstwem kolegi, który ścigał dwóch handlarzy narkotyków. Wyjścia z miasta są pilnie blokowane, podniesiono wszystkie 17 mostów. Metropolia jest całkowicie odcięta od świata zewnętrznego, ale gliniarze mają tylko jeden dzień na odnalezienie zabójców. Nieoczekiwanie podczas śledztwa pojawiają się dowody na masowy spisek łączący wysokich rangą funkcjonariuszy policji z przestępczym imperium. Teraz główny bohater jest celem numer jeden nie tylko dla bandytów, ale także dla ich własnych. Czy będzie w stanie przetrwać i oddać sprawiedliwość?

21 mostów 2019-Roku zadarmo Zhańbiony detektyw nowojorskiej policji otrzymuje szansę na odkupienie. Chadwick Boseman w roli nowojorskiego gliniarza ścigającego zabójców ośmiu policjantów. Aby odciąć im drogę ucieczki, zamyka wszystkie mosty z Manhattanu. Tytul: 17 Bridges, 21 브릿지-테러 셧다운, Nueva York sin salida, MANHATTAN LOCKDOWN, Manhattan sin salida, 21 Bridges (2019), 21 Bridges - Jagd durch Manhattan Gdzie obejrzeć cały flm 21 mostów 2019-Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "21 mostów (2019)"

Wersja >Lektor
21 mostów  (2019)
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!