Zaproszenie/The Invitation  (2022)
United States of America, , 105 /minut.

Zaproszenie/The Invitation (2022)

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
6.412
Ranking IMDB
Zaproszenie/The Invitation  (2022)

FABUŁA filmu "Zaproszenie/The Invitation (2022)"

Evie wychowywała sama matka, nie mówiąc jej o swojej przeszłości. Po śmierci kobiety wkrótce skontaktował się z dziewczyną mężczyzna, który przedstawił się jako jej krewny. Okazało się, że rodzic dorastał w Anglii, ale później przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie spotkał jej miłość i na zawsze zerwał stare więzi. Teraz kuzyn, jak nazywał siebie nieznajomy, miał nadzieję na ponowne zjednoczenie rodziny, zapraszając głównego bohatera na wesele. Zgodziła się, wkrótce przybywając do Foggy Albion. Okazało się, że jej rodzina posiada ogromną działkę i położoną na niej elegancką posiadłość.

Wujkowie, ciotki, siostry i bracia z radością powitali dziewczynę, dając jej najlepszy pokój w domu. Ale niespodziewanie Evie zaczęła zauważać dziwne zachowanie nowo pojawiających się bliskich. Służba zachowywała się powściągliwie, bojąc się wymówić dodatkowe słowo, personel ciągle się zmieniał, a nocą w ciemnych korytarzach słychać było dziwne dźwięki. Ale najstraszniejsze było uświadomienie sobie, że krewni mogą być złymi, okrutnymi stworzeniami polującymi na ludzi. Za ich codzienność uważano mordy rytualne, przemoc, wchłanianie krwi niewinnych. A teraz przestraszona i zdumiona młoda dama musiała dołączyć do tego koszmarnego klanu arystokratów.
The Invitation 2022-Roku zadarmo Tytul: The Bride, วิวาห์ผวา, Ielūgums, La invitación, 世紀婚魘, The Ceremony - Invito Mortale, Поканата Gdzie obejrzeć cały flm The Invitation 2022-Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Zaproszenie/The Invitation (2022)"

Wersja >Lektor
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!