FABUŁA filmu "Medieval (2022)"

Jan Zizka urodził się w szlacheckiej rodzinie, ale jego zubożali rodzice nie mogli zapewnić synowi dobrego wykształcenia. Sprzedawszy odziedziczony majątek udał się do pałacu króla czeskiego i służył jako zwykły paź. Dojrzały młody człowiek był zmęczony byciem posłańcem i postanowił wyruszyć na kampanię wojskową jako najemnik. Dowodząc małą armią, w pierwszej bitwie udowodnił wrogom, że nie należy go lekceważyć. W bitwie był nieustraszony i nie cofał się w obliczu groźniejszego przeciwnika. Taka odwaga kosztowała go oko.

Dowiedziawszy się, że jest po stronie Francuzów, król ekskomunikował go z dworu. Žizka musiał rabować, dopóki władca mu nie wybaczył i nie pozwolił mu wrócić do służby. Musiał zorganizować oddział bojowy chłopów, którzy w ogóle nie umieli posługiwać się bronią. Ale był tak utalentowanym dowódcą, że był w stanie stworzyć ufortyfikowany oddział. Armia, prawie ośmiokrotnie słabsza od wroga, broniła miasta. W tej bitwie Yang stracił drugie oko, ale to nie powstrzymało go przed dalszym prowadzeniem ataków. Żołnierze śmiało ruszyli do ataku pod jego dowództwem. A jego nowatorskie podejście do obrony stało się prototypem fortyfikacji wojskowych wykorzystywanych w wojnach przyszłości.


Medieval 2022-Roku zadarmo Opowieść o Janie Žižka, który zasłynął w XIV-wiecznych Czechach jako dowódca w czasie wojen husyckich. Ikona i wódz , który pokonał wojska Zakonu Krzyżackiego i Świętego Cesarstwa Rzymskiego. Tytul: Warrior of God (Jan Žižka), قرون وسطی, جنگجوی خدا Gdzie obejrzeć cały flm Medieval 2022-Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Medieval (2022)"

Wersja >Lektor
1 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!