Under Wraps 2  (2022)
Canada, United States of America, , 83 /minut.

Under Wraps 2 (2022)

Original:
Zerknij
Ranking:
+2
2 głosа
7
Ranking IMDB
Under Wraps 2  (2022)

FABUŁA filmu "Under Wraps 2 (2022)"

Under Wraps 2 Z lektorem pl polskim (2022)Roku Obsada: Adam Wylie, Malachi Barton, T.J. Storm, Antonio Cionni, Christian J. Simon, Sophia Hammons, Jesse Fraser, Melanie Brook, Phil Wright, Rrila McIntosh

Streszczenie: Wiele lat temu ojciec Amy stracił żonę, którą dosłownie ubóstwiał. Kobieta przegrała bitwę z siłami zła, które starały się zawładnąć jej duszą. Od tego czasu życie niepocieszonego wdowca straciło na znaczeniu. Kolory jego niegdyś idealnego świata, który stworzył z taką miłością, nagle wyblakły. Jedyną rzeczą, która naprawdę go zainspirowała, była troska o piękną córkę.

Ale z czasem duchowe rany bohatera zaczęły się stopniowo goić. Zaczął zwracać uwagę na przedstawicieli pięknej połowy ludzkości, co oczywiście wywołało w Amy uczucie ogromnej radości. I wkrótce spotkał niesamowitą kobietę, która sprawiła, że ​​znów uwierzył w to, co najlepsze. W końcu mężczyzna powiedział swoim bliskim, że planuje poprowadzić wybrankę do ołtarza. Ceremonię zaślubin trzeba było jednak przełożyć, ponieważ para była w niebezpieczeństwie. Na stronie (kinomoc) można obejrzec wszystkie filmy i seriale za free!

Oglądać "Under Wraps 2 (2022)"

Under Wraps 2  (2022)
2 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!